Karasu’da gidilecek mekanlar

Karasu’da gidilecek mekanlar

Yaz ayının gelmesi ile beraber yazın Karasu’yu tercih eden turistlerin en çok merak ettiği noktalardan biride, Karasu’da gidilecek mekanlar. Karasu’da özellikle yaz ayları itibari ile birçok mekan bulmak mümkün. Her kesime hitap eden bu mekanlar ile eğlenebilir, sevdiklerinizle zaman geçirebilir hatta iş toplantılarınızı bile yapabilirsiniz.

Özellikle sahil bölgesinde toplanmış olan bu kaliteli mekanlar ile sizde yazın Karasu’da güzelce vakit geçirebilirsiniz.

Karasu merkezinde de çeşitli kafe ve restoranlara rastlamak mümkün. Özellikle şehir merkezinde yer alan Beyaz Saray Cafe, bu alanda en eski işletme olma özelliğini taşıyor. Hemen çarşı merkezde yer alan cafe daha çok genç kesime hitap etmekte. Lig tv yayını, doğum günü organizasyonları gibi faaliyetlere ev sahipliği yapmakta olan Beyaz Saray, yerel halkında en çok uğradığı mekanlardan biridir.

Sahil kesiminde yer alan Lumoss Cafe ve Restoran, Karasu’nun en kaliteli mekanlarından biri olma özelliğini taşımakta. Yaz kış bir çok faaliyete ev sahipliği yapan Lumoss Cafe, kaliteli görüntüsü ve yenilikçi anlayışı ile Karasu’nun elit mekanlarından birisi. 32 evler bölgesinde yer alan cafe de hemen her çeşit yiyecek ve içecek bulabilirsiniz.

Yine Karasu’nun en iyi mekanlarından birisi olan Doğa Cafe ve Restoran, hemen Acarlar longozu kırsalında hem de Akkum bölgesinde 2 şube ile hizmet vermekte. Lumoss cafe ile beraber Karasu’nun en elit ve tercih edilen mekanlarının başında gelmektedir.

Plaj bölgesinde yer alan Marnero Cafe ve Restoran’da yine Lumoss ve Doğa gibi bu alanda elit kesime hitap eden kaliteli mekanlardandır. Plaj bölgesinde merkezi bir konumda yer alan mekan, Karasu lunaparkının 32 evler bölümüne doğru uzanan sahil yolu üzerinde yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir