Karasu terminali

Karasu terminali

Karasu, ulaşım bakımından son derece rahat bir bölgede yer almaktadır. Karasu’ya tüm yönlerden giriş ve çıkışlar oldukça rahat bir şekilde sağlanır. Karadeniz sahil yolu, Karasu’nun içinden geçmektedir. Hatta Karadeniz sahil yolunun, Karasu merkez ile Karasu plaj bölgelerini birbirinden ayıran doğal bir çizgi görünümünde olduğu da söylenebilir.

Karasu’ya ulaşım özel araçlar ile oldukça rahat olduğu gibi toplu taşıma araçları ile de son derece rahattır. Özellikle İstanbul, Ankara ve Bursa gibi şehirlere yakınlığı ile bilinen Karasu’ya,İstanbul’dan direk, Bursa ve Ankara’dan ise Adapazarı aktarmalı otobüs seferleri bulunmaktadır. Sakarya VİB ve Sakarya SEV firmaları, İstanbul’dan Karasu’ya direk olarak ulaşım sağlamaktadır. Yaz aylarında her yarım saatte bir İstanbul Harem ve Esenler otogarlarına otobüs seferleri bulmak mümkündür. Bunların dışında, İzmit, Trabzon ve Antalya gibi şehirlere de çeşitli firmalar aracılığı ile Adapazarı aktarmalı ulaşım imkanı bulunmaktadır.

Karasu terminalinde, Adapazarı’na direk ulaşım sağlayan ve firmalar da mevcuttur. Her 10 dakika’da bir seferleri bulunan Karasu-Kocaali Birlik araçları ile hiç beklemeden Adapazarı-Karasu arası ulaşım sağlayabilirsiniz.

Karasu terminalinde yer alan firmalar ve bilgileri

Karasu-Kocaali Birlik (Karasu) (Kocaali):

0264 718 54 24 –  0264 812 10 68

www.karasukocaalibirlik.org

Öz Sakaryalılar Turizm:

0264 718 15 15

www.ozsakaryalilar.com

Sakarya Vip Turizm:

0264 444 54 54

www.sakaryavib.com.tr

Karasu terminal bilgileri

Adres:  Kabakoz mahallesi, Karasu/Sakarya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir