Karasu plaj bölgesi

Karasu plaj bölgesi

Karasu plaj bölgesi

Karasu’nun en yoğun bölgesi plaj bögesidir. Plaj bölgesi birçok cafe ve restaurant, disco ve çeşitli işletmelere ev sahipliği yapar. Bunun dışında yeni yapılan ve Karasu’ya yeni bir çehre kazandıran Karasu Sahil Parkı da, Plaj bölgesinin içinde yer alır.

Ayrıca bu bölgede birçok otel ve pansiyon bulunuyor. Eğlence hayatı, sabahın ilk ışıklarına kadar süren Plaj bölgesine, ulaşım da son derece kolay. Geç saatlere kadar toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabiliyor.

Karasu’nun tek Lunaparkı da, Plaj bölgesi sınırları içinde yer alıyor. Özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği Lunapark, yaz aylarında oldukça yoğun bir dönem yaşıyor.

Plaj bölgesi, ‘Mini Çarşı’ isminde, içinde hemen her şeyi bulabileceğiniz bir alana da sahip. Burada isterseniz alışveriş yapabilir, isterseniz de Karasu’yu simgeleyen hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz.

Yaz aylarında Karasu’nun en kalabalık bölgesi olma özelliğini taşıyan Plaj bölgesi, yapılan çevre düzenlemeleri ve Karasu Sahil Parkı ile daha modern bir görünüme kavuşturulmuş ve var olan popülaritesini daha da arttırmıştır.

One thought on “Karasu plaj bölgesi

  1. karasu belediyesi bu parkı yaptı güzel ama parkla hiç ilgilenmiyor yapılalı 3 ay oldu ama bakımsız ve pislik içinde düzenli temizlenmiyor sahil kumun üzeri pislikten geçilmiyor karasu belediyesini biraz cevre duyarlılığına davet ediyorum ama boş gene hiç bir sey olayacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir