Karasu akkum

Karasu akkum

Karasu akkum

Büyüyen ve gelişen Karasu’nun en önemli yerleşim yerlerinden biri olan Akkum, gerek sakinliği gerekse planlı yapılaşması ile en gözde bölgelerden biri. Çoğunlukla sakinliği seven bireylerin tercih ettiği Akkum’da bazı eğlence işletmelerine de rastlamak mümkün.

Karasu Akkum bölgesinde yer alan bazı eğlence merkezleri ve restoranlar;

  • Biz bize canlı müzik cafe
  • Lion Club
  • Kulüp doğa cafe ve restoran 2.Şubesi

Yukarıda yer alan eğlence merkezleri dışında irili ufaklı birçok işletmenin de yer aldığı Akkum’da Haziran ve Temmuz aylarında sahil kesiminde oldukça yoğun bir dönem yaşanıyor. Aynı zamanda 2015 yılı itibari ile hizmete giren Marmara’nın en büyük Aqua Parkı da, Akkum bölgesi içerisinde yer alıyor.

Yazlık nüfusun hatırı sayılır bir bölümünü içinde barındıran Akkum, rahatsız edici ve gürültülü gece hayatından hoşlanmayanlar için, rahatlatıcı bir ortam sunuyor. Karasu Akkum’da da diğer bölgelerde olduğu gibi alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılayacak işletmeler de bulabilirsiniz.

4 thoughts on “Karasu akkum

  1. karasu çok güzel bir yermiş imkanın olsa gitsek…akkum tam benlik yalnız başına ohhhh…

  2. Rahatlatıcı bir ortam sunması tatil planlarımda karasuyu önde tutmama sebep oluyor ve siteniz sayesinde daha çok tanıdım ve sevdim

  3. sakaryalı olarak en sevdiğim yerlerden biride akkumdur fırsat bulupta gidememek işin ters yönü.

  4. İlk bakışta fotoğraf dikkati çekti, daha önce hiç gitmedim ama yazınızı okuduktan sonra zaman bulursam gitmek görmek isterim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir