Karasu 32 evler

Karasu 32 evler

Karasu 32 evler

32 evler bölgesi, Karasu’nun en önemli turizm bölgelerinden biri. Son yıllarda artan yapılaşmalar ile dikkatleri üzerine çeken 32 evlerde, boş arazi bulmak neredeyse imkansız. Karasu’daki inşaat sektörünün de etkisiyle hızla gelişen ve büyüyen bir konumda bulunan 32 evler bölgesi, gerek kalabalığı gerekse eğlence sektörüne öncülük eden işletmeleri ile ön plana çıkıyor.

Karasu’nun en eski ve gözde eğlence işletmelerinden biri olan Nostalji Club’e ev sahipliği yapan Karasu 32 evler bölgesi, irili ufaklı birçok işletmenin yer aldığı önemli bir kesişim noktası konumunda.

Karasu 32 evler bölgesi, gerek denizi gerekse ulaşım kolaylığı ile en çok tercih edilen bölgelerden biri. Deniz durumu olarak en sakin ve en güvenli noktalardan biri olması, tercih sebebinin başlıca nedenlerinden biri. Karasu’nun önde gelen işletmelerinden biri olan Lumoss Cafe ve Restaurant da bu bölge içerisinde yer alıyor.

Karasu ilçesi içerisinde siteleşmenin en yoğun olduğu alanlardan biri olarak yine 32 evler bölgesi karşımıza çıkıyor. Birçok inşaat şirketinin hedefinde olan 32 evler bölgesi aynı zamanda yeni yapılan Karasu Hükümet Konağı’na da ev sahipliği yapıyor.

9 thoughts on “Karasu 32 evler

  1. hımm güzel görünüyo aynı akdeniz gibi İstanbulda oturanlar için güzel bir tatil beldesi olur

  2. Karasu’nun her yeri ayrı bir güzeldir, hele ki yazın deniz ve doğasına doyum olmuyor.

  3. Karasunun en guzel yeri bence ama allah korusun bi sel bi deprem olsa yerle bir olacakmis gibi duruyor evler

  4. Gerçekten antalyadan bir farkı yok.istanbula yakın olduğundan karasu vazgeçilmez bir tatil yeridir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir