Sev turizm karasu

Sev turizm karasu

Sev turizm karasu

Kuşkusuz Karasu’da ulaşımın bir numaralı adresi Sev Turizm. Her geçen gün hızla artan turist akınına yıllardan beri en iyi hizmeti vererek sorunsuz ulaşım sağlayan Karasu sev turizm bu alanda ilk olma özelliğini taşıyor.

Uzun yıllardan beridir, İstanbul-Sakarya-Karasu üçgeninde direkt ulaşım imkanı sağlayan sev turizm, Karasu’nun tanıtımında da yapmış olduğu hizmetler ile de iyi bir yer edindi. Uzun yıllardır devam eden ulaşım hizmeti ile kaliteli ve tecrübeli personeli ile beraber öne çıkan firma, Karasu’nun bu alanda en iyi firması konumunda.

İstanbul harem otogarından direk olarak Karasu’ya ulaşım sağlayan sev turizm, aynı zaman da Karasu’dan da direk olarak İstanbul harem otogarına ulaşım sağlamakta. Servis imkanı da bulunan Karasu Sev Turizm, İstanbul’un neredeyse her yerine bu hizmeti verebilmekte.

Mercedes Benz marka lüks araçlar ile İstanbul’dan Karasu’ya direk ulaşım sağlayan firma, İstanbul harem otogarından saat başı kalmakta olup aynı şekilde Karasu terminalinden de İstanbul’a ulaşım sağlamaktadır.

Ulaşım filosunu her geçen gün arttıran Karasu sev turizm özellikle yazın artan ziyaretçi akınına en iyi şekilde cevap verebilmek adına tüm şartlarını zorluyor. Yazın bazı dönemlerde yarım saatte bir İstanbul-Karasu arası ulaşım sağlayan sev turizm, kış aylarında ortalama 1 saat aralıklarla ulaşım sağlamakta.

Sev Turizm Karasu iletişim bilgileri

  • Karasu sev turizm iletişim: 0264 718 27 18
  • Kocaali sev turizm iletişim: 0264 812 28 12
  • Adapazarı sev turizm iletişim: 0264 275 82 75
  • İstanbul harem sev turizm iletişim: 0216 391 36 06
  • İstanbul esenler sev turizm iletişim: 0212 658 10 54-54

Daha fazla bilgi için sev turizm resmi web sayfasını ziyaret edebilir, info@sakaryasev.com adresine mail atabilirsiniz.

Sev Turizm Sefer Saatleri

Sev turizm karasu sefer saatleri
Sev turizm karasu sefer saatleri

Sev Turizm Karasu Servis Güzergahları

Servis güzergahı sev turizm
Servis güzergahı sev turizm