Karasu yeni mahalle

Karasu yeni mahalle

Karasu yeni mahalle

Karasu’nun en çok ziyaretçi çeken bölgelerinden biridir. Karasu Yeni mahalle kendine has özellikleri ile dikkat çekmektedir. Sakarya nehrinin, Karadeniz ile birleştiği noktaya ev sahipliği yapan Karasu Yeni Mahalle, gerek günü birlik ziyaretçiler, gerekse yerel halk tarafından en çok ziyaret edilen bölgelerden biri konumundadır.

Karasu yeni mahalle, Sakarya nehrinin Karadeniz’e döküldüğü alanda, nehir kenarında ardı ardına sıralanmış restoran ve aile çay bahçeleri ile ziyaretçilerine eşsiz bir manzara sunmaktadır. Sakarya nehrinin ve Karadeniz’in birleşmesi ile oluşan ahenk ile ziyaretçilerine görsel bir şölen sunan Yeni mahalle, Karasu’nun en gözde bölgelerinden biridir.

Karasu Yeni mahalle’ye ulaşım son derece kolay olup, Karadeniz sahil yolu üzerinden direkt olarak ulaşım sağlanabilmektedir. Bunun dışında konumu itibari ile Karasu merkezinin biraz dışında olmasına rağmen Karasu Yeni mahalleye, toplu taşıma araçları ile de ulaşabilmek mümkündür.

Karasu Yeni mahallede, isterseniz alkollü alkolsüz içeceklerin yer aldığı restoranlarda oturup Sakarya nehrinin ve Karadeniz’in tadını çıkarabilir, isterseniz de aile çay bahçelerinde zaman geçirebilirsiniz.

Kulüp doğa cafe ve restaurant Karasu

Kulüp doğa cafe ve restaurant Karasu

Sakarya nehrinin hemen kenarında yer alan Karasu Kulüp Doğa cafe ve restaurant, mükemmel atmosferi, manzarası ve alternatif menü çeşitleriyle son derece kaliteli bir hizmet anlayışı sunuyor.

Kalabalıktan sıkılan ve sakin bir yerde bir şeyler yiyip vakit geçirmek isteyenlerin uğrak durağı haline gelen Karasu Kulüp Doğa cafe ve restaurant, gelişerek büyümeye devam ediyor. Özellikle hafta sonları manzara eşliğinde kahvaltı yapmak isteyenler için ideal bir ortam sunan Karasu Kulüp Doğa cafe ve restaurant’ı, haftanın her günü ziyaret edebilirsiniz.

Yerel tatların yanı sıra, yöresel tatları da bulabileceğiniz işletmede; lezzet ortalama üstü, fiyat ise son derece makul.

Karasu Kulüp doğa cafe ve restaurant değerlendirme

  • Harika manzara
  • Güler yüzlü personel & kaliteli hizmet
  • Menü çeşitliliği
  • Sakin ve ferah bir atmosfer
  • Uygun fiyat

İletişim Bilgileri

  • (0264) 736 7172
  • kulupdoga.com
  • Manavpınarı yolu ihsaniye köyü Sakarya, Sakarya, Turkey