Karasu’da gidilecek mekanlar

Karasu'da gidilecek mekanlar

Karasu’da gidilecek mekanlar

Yaz ayının gelmesi ile beraber yazın Karasu’yu tercih eden turistlerin en çok merak ettiği noktalardan biride, Karasu’da gidilecek mekanlar. Karasu’da özellikle yaz ayları itibari ile birçok mekan bulmak mümkün. Her kesime hitap eden bu mekanlar ile eğlenebilir, sevdiklerinizle zaman geçirebilir hatta iş toplantılarınızı bile yapabilirsiniz.

Özellikle sahil bölgesinde toplanmış olan bu kaliteli mekanlar ile sizde yazın Karasu’da güzelce vakit geçirebilirsiniz.

Karasu merkezinde de çeşitli kafe ve restoranlara rastlamak mümkün. Özellikle şehir merkezinde yer alan Beyaz Saray Cafe, bu alanda en eski işletme olma özelliğini taşıyor. Hemen çarşı merkezde yer alan cafe daha çok genç kesime hitap etmekte. Lig tv yayını, doğum günü organizasyonları gibi faaliyetlere ev sahipliği yapmakta olan Beyaz Saray, yerel halkında en çok uğradığı mekanlardan biridir.

Sahil kesiminde yer alan Lumoss Cafe ve Restoran, Karasu’nun en kaliteli mekanlarından biri olma özelliğini taşımakta. Yaz kış bir çok faaliyete ev sahipliği yapan Lumoss Cafe, kaliteli görüntüsü ve yenilikçi anlayışı ile Karasu’nun elit mekanlarından birisi. 32 evler bölgesinde yer alan cafe de hemen her çeşit yiyecek ve içecek bulabilirsiniz.

Yine Karasu’nun en iyi mekanlarından birisi olan Doğa Cafe ve Restoran, hemen Acarlar longozu kırsalında hem de Akkum bölgesinde 2 şube ile hizmet vermekte. Lumoss cafe ile beraber Karasu’nun en elit ve tercih edilen mekanlarının başında gelmektedir.

Plaj bölgesinde yer alan Marnero Cafe ve Restoran’da yine Lumoss ve Doğa gibi bu alanda elit kesime hitap eden kaliteli mekanlardandır. Plaj bölgesinde merkezi bir konumda yer alan mekan, Karasu lunaparkının 32 evler bölümüne doğru uzanan sahil yolu üzerinde yer almaktadır.

Beyaz saray cafe Karasu

Beyaz saray cafe Karasu

Karasu’nun ilk büyük işletmelerinden olan Beyaz Saray Cafe, uzun yıllardır Karasu halkının hizmetindedir. Karasu çarşı merkezde yer alan Beyaz Saray Cafe, yerel halkın da en çok tercih ettiği işletmelerin başında yer almaktadır.

Özellikle Karasu merkezinde yer alan konumuyla dikkat çeken işletme, beyaz tonlardaki şık tasarımı ve teras bölümü ile oldukça ferah bir ortam sunmaktadır.

Merkezi lokasyonu ile oldukça önemli bir konuma sahip olan Karasu Beyaz Saray Cafe’ye, birçok noktadan ulaşım sağlanabilmektedir. Açıldığı dönemden itibaren gelişen ve güzelliğini koruyan cafe, özellikle iç kısımda yer alan geniş Teras alanı ile rakiplerinden bir adım daha öndedir.

Karasu’da bu alanda açılan ilk işletmelerden biri olma avantajını iyi kullanan Beyaz Saray Cafe, çarşı merkez üzerinde siz değerli misafirlerini beklemektedir.

Karasu Beyaz Saray Cafe Değerlendirme

  • Karasu çarşı merkezinde yer alması
  • Merkezi lokasyonda bulunması
  • Açık ve kapalı olarak iki bölüme ayrılması (Teras)
  • Güler yüzlü ve samimi bir hizmet anlayışı
  • Lig tv hizmetinin yer alması

İletişim Bilgileri

  • (0264) 718 8798
  • Plaj Cd, İncilli Mahallesi, 54500 Karasu/Sakarya, Türkiye