Karasulu.com hakkında

karasulu hakkında

”Karasu’yu Karasulu Bilir’‘ sloganıyla yola çıkan karasulu.com, Sakarya’nın Karasu ilçesi hakkında bilgilerin yer aldığı bir portal sitesidir. Hiç bir resmi kurum veya kuruluş ile bağlantısı bulunmayan site, Karasu’nun Turizm Rehberi‘ni oluşturmayı hedeflemektedir.

Resmi olarak açılış tarihi 01.10.2015 olan karasulu.com’da, karasu hakkında bilgi, karasuda gezilecek yerler, karasunun tarihi, karasunun restoranları ve daha bir çok konu hakkında bilgiler bulabilir, Karasu’yu tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Karasulu.com içerisinde yer alan bilgi, belge veya dokümanların tamamı Karasulu.com editörleri tarafından özgün bir şekilde işlendikten sonra yayınlanmaktadır.

Karasu’nun tanıtımına katkıda bulunmak isteyen karasulu.com, Karasu’nun bu alandaki lider web sitesi olmayı amaç edinmektedir.

Karasu haber siteleri

Karasu haber siteleri

Karasu haber siteleri

Büyüyen ve gelişen Karasu’nun her gün internet ortamındaki bilinirliği de artmaktadır. Karasu hakkında bilgi, haber ve içeriklerin yer aldığı birçok haber sitesi bulunmaktadır. Bu siteler sayesinde ilçemiz Karasu hakkında çeşitli bilgi ve içeriklere ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllardır karasu haber sitesi olarak yayın hayatlarına devam bazı siteleri sizler için derledik. Bu sayede Karasu’yu daha etkin bir şekilde takip edebilir ve Karasu haberlerini okuyabilirsiniz.

Aşağıda vereceğimiz listede Karasu haber siteleri yer almaktadır. Yer alan listede Karasu haber siteleri karışık olarak sıralanmıştır. Bu bakımdan sıralamayı göz önüne almayınız.

Karasu haber siteleri;

1- karasucihanhaber.com

Sade şık ve güncel bir site olan karasucihanhaber.com uzun yıllardır Karasu’nun haber portalı olarak yayın hayatına devam etmekte olup sürekli güncelliğini korumaktadır.

2- karasununsesi.com

İyi bir kodlama ve tasarıma sahip olan karasununsesi.com, temiz ve görsel açıdan zengin bir görüntüye sahip.

3- karasuhaber.com

Eski ve güncelliğini kaybetmiş bir sitedir. Aslında son derece kullanışlı bir  alan adına sahip olan sitede maalesef güncellik eksik kalmıştır. Uzun zamandır içerik girilmemiştir.

4- sakaryakuzey.com

İyi bir kodlama, temiz bir görüntü ve profesyonel bir tasarıma sahip olan sakaryakuzey.com, sadece Karasu değil tüm kuzey bölgesi ile ilgili haber yaparak yayın hayatına devam eden bir sitedir. Diğer Karasu haber sitelerine göre daha profesyonel bir görüntü sergilemektedir.