Karasu kiralık yazlık fiyatları

Karasu kiralık yazlık fiyatları

Karasu kiralık yazlık fiyatları

Her geçen gün tanınırlığını arttırmaya devam eden Karasu, Marmara bölgesinin en önemli turizm bölgelerinden biri haline geldi. Özellikle son 5 yıldır yapılan yatırımlar ile hızla büyüme ve gelişme gösteren Karasu’da buna paralel olarak kiralık ev fiyatları da artmaya başladı. Kiralık ve satılık yazlık evlerin büyük rağbet gördüğü Karasu’da, en çok tercih edilen ev tipi olarak 2+1 yazlıklar öne çıkıyor.

Birçok inşaat firmasının bulunduğu Karasu’da, neredeyse her alanda inşaat çalışmalarına rastlamak mümkün. Talebin oldukça fazla olması sebebi ile de Karasu’da kiralık ev fiyatları bu paralelde büyüme gösterdi.

2010 yılı öncesi Karasu’da günlük kiralık yazlık fiyatları ortalama 40 TL civarında iken günümüzde bu ortalama 80 TL’den başlıyor.

Karasu’da kiralık yazlık tutabilmek için geleceğiniz tarih aralığının minumum 2 hafta öncesinden yer ayırtmanız gerekiyor. Zira yaz aylarında nüfusun 700 binlere ulaştığı Karasu’da konaklayabilecek yer bulmak oldukça zor.

Otel fiyatlarının da kiralık ev fiyatları gibi son yıllarda yükseliş gösterdiğini söylemekte yarar var.

Gerek otel veya pansiyon, gerekse kiralık yazlık işlemlerinin önceden halledilmesi, Karasu’ya gelindiğinde herhangi bir problem yaşamamak için oldukça önemli bir nokta olarak karşımıza çıkıyor.