Karasu lion club

Karasu lion club

Karasu lion club

Karasu Akkum bölgesinde bulunan Karasu lion club, uzun yıllardan beri Karasu’da gece hayatına öncülük eden işletmelerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Her sene Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında önemli DJ’leri ağırlamayı başaran Karasu lion club, ‘Yeşil ışığı takip et’ sloganı ile dikkat çekiyor. Sahip olduğu lazer sisteminin yeşil ışığını, gece gökyüzüne doğru yansıtan işletmeyi, Karasu’nun hemen her yerinden fark etmek mümkün.

Fiyatların ve servisin makul düzeyde olduğu Karasu lion club, bahsedilen aylarda oldukça yoğun bir dönem yaşıyor. Özellikle tanınan DJ’lerin ve sanatçıların sahne alacağı zamanlarda rezervasyon yaptırmak gerekiyor, aksi takdirde yer bulabilmek oldukça güç.

Popülaritesini her geçen sene daha da arttıran Karasu lion club, yenilikleriyle birlikte, ağırladığı DJ ve sanatçılarla, Karasu halkının ve yaz tatilini Karasu’da geçiren tatilcilerin hizmetinde, Karasu’daki eğlence sektörüne önemli katkılar yapmaya devam ediyor.

İletişim Bilgileri

  • 0530 614 60 00
  • Doğu Karadeniz Cad. Akkum, Karasu, Sakarya

Karasu nostalji club

Karasu nostalji club

Karasu’da gece hayatı denince ilk akla gelen işletmelerden biri olan Karasu Nostalji Club, uzun yıllardır Karasu 32 Evler mevkisinde hizmet vermektedir. Daha öncele açık ve kapalı alan olarak 2 bölüme ayrılan Nostalji Club, son yıllarda yapmış olduğu tasarım değişikliği ile artık tamamen açık bir gece kulübü halini almıştır.

Karasuda sahil kesiminde yer alan Nostalji Club, bölgenin en eski ve en çok bilinen gece kulüplerinden biridir. En önemli özelliklerinden biri de kumsal üzerinde yer almasıdır. Bu bakımdan incelendiğinde de bölgede kumsal üzerinde yer alan 2 gece kulübünden biri olarak dikkat çekmektedir.

Gündüzleri, sahile alkollü ve alkolsüz servisler sağlayan Nostalji Club, geceleri ise Karasu’nun gece hayatına renk katan bir işletme haline dönüşmektedir.

İletişim Bilgileri

  • 0542 313 4898
  • 32 Evler Tatil Köyü Karasu, Sakarya, Turkey
  • nostaljiclub.com